435922-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur von Personenwagen – Opravy vozidel ZZS PK VW užitkové vozy, Škoda a GAZ 2025-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy vozidel ZZS PK VW užitkové vozy, Škoda a GAZ 2025-2027
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění oprav sanitních a referentských vozidel evidovaných v majetku ZZS PK, které nebude možné provádět ve vlastní autodílně ZZS PK. Opravy budou prováděny v jedné provozovně dodavatele. Opravy se týkají cca 116 ks sanitních a referentských vozidel ZZS PK.
Interne KennungOpravy vozidel ZZS PK VW užitkové vozy, Škoda a GAZ 2025-2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001