See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostavba ZŠ Vladislava Vančury
Beschreibung: Předmětem Soutěže je zpracování architektonického návrhu dostavby a stavebních úprav základní školy Vladislava Vančury na nároží ulic Hauptova a U Lékárny v Městské části Praha-Zbraslav. Plánovaná dostavba zahrnuje vstupní prostory, šatny žáků, odborné učebny a další zázemí zvyšující celkový komfort žáků, pedagogů a vedení školy. Nově navržená dostavba by měla vhodným způsobem doplnit stávající školní budovy a vytvořit s nimi jeden harmonický celek.
Interne Kennung: R 4 62 26
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednofázová užší anonymní projektová soutěž o návrh. Více informací v soutěžních podmínkách.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung