See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Senior medewerker personeelsadministratie
Beschreibung: Het team Financiën is onderdeel van de directie Bedrijfsdiensten. Binnen Financiën zit het subteam personeelsadministratie en die ondersteunt het management en medewerkers over de ontwikkeling en uitvoering van het personeel- en organisatiebeleid en is verantwoordelijk voor een betrouwbare personeelsadministratie. Het hele team Financiën bestaat uit 14 betrokken collega’s die vanuit de eigen aandachtsgebieden samenwerken. Zowel op kantoor als vanuit de thuiswerkplek. En met oog voor elkaar als mens. Als Senior medewerker personeelsadministratie zorg jij samen met 3 collega’s voor een betrouwbare personeelsadministratie. Je maakt arbeidsovereenkomsten voor nieuwe collega’s, verwerkt mutaties in het HR-systeem en zorgt voor de afwikkeling als een medewerker uit dienst gaat. Daarnaast ondersteun je bij de invoer en controle voor de salarisverwerking. Je werkzaamheden voer je zelfstandig uit; je weet wat er moet gebeuren en zorgt dat het op tijd en goed geregeld is. Je legt daarbij makkelijk contact met wie je nodig hebt om je werk te doen en stelt de juiste vragen om erachter te komen wat precies de bedoeling is. Medewerkers en managers kunnen bij jou terecht met hun vragen, bijvoorbeeld over ouderschapsverlof, salaris en de HR-processen. Met jouw kennis van de processen en de wetgeving kun je veel vragen meteen beantwoorden. En als het nodig is betrek je één van de collega’s uit het team. Het team P&O is momenteel de implementatie van een nieuw van HRM-pakket aan het voorbereiden. Jij zorgt ervoor dat de collega’s hun handen meer vrij hebben en dat de dagelijkse werkzaamheden onverstoorbaar doorgaan.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000