436007-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Vermögensversicherungen – Poistenie majetku nadobudnutého z NFP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poistenie majetku nadobudnutého z NFP
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytnutie poistných služieb pre obstarávateľa, ktoré sa týkajú poistenia majetku nadobudnutého z nenávratného finančného príspevku (NFP). Predmet zákazky zahŕňa dve skupiny poistenia (živelné poistenie; poistenie strojov, strojových zariadení a elektroniky). Opis predmetu zákazky je zapracovaný do znenia návrhu poistnej zmluvy, ktorá je Prílohou č. 5 súťažných podkladov a do Prílohy č. 1 súťažných podkladov, ktorá je zároveň Prílohou č. 1 poistnej zmluvy.
Interne Kennung: 560189
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001