436016-2025 - Ergebnis
Polen – Bohrungen – Wykonanie dla zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dla zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a, 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung280880-2025
Interne Kennung21/P/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens2024/S 224-701532
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76300000 Bohrungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung21/P/25 - zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung21/P/25 - zadanie 2