2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa - w ramach umowy programu licencjonowania grupowego „Microsoft Enterprise Agreement” - subskrypcji licencji do oprogramowania Microsoft 365 F3 oraz Microsoft 365 E3 lub równoważnych subskrypcji pakietu usług hostowanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa - w ramach umowy programu licencjonowania grupowego „Microsoft Enterprise Agreement” - subskrypcji licencji do oprogramowania Microsoft 365 F3 oraz Microsoft 365 E3, zwanych dalej subskrypcja lub równoważnych subskrypcji pakietu usług hostowanych. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BPzp.271.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001