2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup rozwiązania do zbierania podpisów wraz z integracją z systemem HIS w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest zakup rozwiązania do zbierania podpisów wraz z integracją z systemem HIS w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1. Dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności Systemu – ekrany (15 sztuk), tablety mobilne (30 sztuk), uchwyty do ekranów mocowane do blatu (15 sztuk). 2. Dostawy licencji na system w liczbie 45 sztuk. 3. Instalacji i wdrożenia systemu wraz z integracją z posiadanym systemem typu HIS (AMMS firmy Asseco S.A.) w jednostce Zamawiającego. 4. Przeprowadzenia odpowiednich szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania Systemu. 5. Przygotowanie dokumentacji formularzowej – 100 sztuk. 6. Świadczenia opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na system przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.03-IP.10-0357/25/KPO/1067/2026/47 z dnia 22.01.2026 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, zawarta między SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia.
Vorherige Bekanntmachung: 240316-2026
Interne Kennung: ZP/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 72263000 Software-Implementierung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest zakup rozwiązania do zbierania podpisów wraz z integracją z systemem HIS w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1. Dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności Systemu – ekrany (15 sztuk), tablety mobilne (30 sztuk), uchwyty do ekranów mocowane do blatu (15 sztuk). 2. Dostawy licencji na system w liczbie 45 sztuk. 3. Instalacji i wdrożenia systemu wraz z integracją z posiadanym systemem typu HIS (AMMS firmy Asseco S.A.) w jednostce Zamawiającego. 4. Przeprowadzenia odpowiednich szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania Systemu. 5. Przygotowanie dokumentacji formularzowej – 100 sztuk. 6. Świadczenia opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na system przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia.