See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kroměříž – zlepšení kybernetické bezpečnosti infrastruktury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zlepšení a posílení kybernetické bezpečnosti infrastruktury Města Kroměříže, a to modernizací a rozšířením stávajícího SW a HW vybavení. Účelem plnění je zvýšení kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. doplněním informačního systému o nové dílčí subsystémy k vytvoření celistvé platformy pro zajištění komplexní kybernetické bezpečnosti, a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Plnění zahrnuje zejména: • zabezpečení komunikační sítě a segmentace sítě • zálohování a archivace • servery a disková úložiště, která budou přímo využita v rámci zajištění kybernetické bezpečnosti (virtualizace, ukládání logů aj.) • potřebný SW, operační systém, virtualizace datového úložiště • pořízení a implementace Endpoint protection řešení (EDR) • řízení přístupů a identit • pořízení a implementace nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu • pořízení a implementaci nástroje pro log management • zajištění technické podpory a servisních služeb • a další.
Interne Kennung: P25V00000010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32423000 Netzwerkspeichen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Pořízení a implementace nástroje pro log management
Beschreibung: Předmětem této části je pořízení a implementace nástroje pro log management. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace (v rozsahu pro část 5), a dále v příloze zadávací dokumentace č. 6 – Smlouva o dodávce a implementaci nástroje pro log management, a poskytnutí souvisejících služeb (návrh obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 5
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost požadovat poskytování technické podpory po uplynutí prvních 60-ti měsíců trvání technické podpory. V tomto kontextu je vyhrazena změna ceny za poskytování technické podpory.
Los: LOT-0004
Titel: Pořízení a implementace nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu
Beschreibung: Předmětem této části je pořízení a implementace nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace (v rozsahu pro část 4), a dále v příloze zadávací dokumentace č. 5 – Smlouva o dodávce a implementaci systému pro analýzu a monitoring síťového provozu, a poskytnutí souvisejících služeb (návrh obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0003
Titel: Řízení přístupů a identit
Beschreibung: Předmětem této části je zajištění řízení přístupů a identit – systém PAM. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace (v rozsahu pro část 3), a dále v příloze zadávací dokumentace č. 4 – Smlouva o dodávce a implementaci systému pro řízení přístupů a identit, a poskytnutí souvisejících služeb (návrh obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení a implementace nástrojů k zabezpečení sítě a uchovávání dat
Beschreibung: Předmětem této části je zajištění dodávky a implementace zejména těchto HW a SW prvků: • páteřní switche • pásková knihovna • servery a disková úložiště • serverový operační systém a uživatelské přístupové licence • SW pro datovou replikaci dat ve VMware • potřebný SW, operační systém, virtualizace datového úložiště Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění (dodávka, implementace, migrace, dokumentace a zaškolení, podpora apod.,) jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace (v rozsahu pro část 1), a dále v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Smlouva o dodávce, implementaci hardwarového řešení IT infrastruktury, a poskytnutí souvisejících služeb (návrh obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 32422000 Netzkomponenten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32423000 Netzwerkspeichen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
Los: LOT-0002
Titel: Pořízení a implementace Endpoint protection řešení, dvoufaktorového ověření uživatelů (2FA) a managementu mobilních zařízení (MDM)
Beschreibung: Předmětem této části je zejména: • endpoint protection řešení (EDR) • dvoufaktorové ověření uživatelů (2FA) • management mobilních zařízení (MDM) Podrobná specifikace předmětu plnění (dodávka, implementace, migrace, dokumentace a zaškolení, podpora apod.,) a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace (v rozsahu pro část 2), a dále v příloze zadávací dokumentace č. 3 – Smlouva o dodávce a implementaci Endpoint protection řešení, dvoufaktorového ověření uživatelů (2FA) a managementu mobilních zařízení (MDM), a poskytnutí souvisejících služeb (návrh obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung