See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno- eksploatacyjnej sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego mającego zastosowanie w medycynie znajdującego się na wyposażeniu SPSK im. Prof. A. Grucy CMKP w Otwocku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego mającego zastosowanie w medycynie znajdującego się na wyposażeniu SPSK im. Prof. A. Grucy CMKP w Otwocku 2. Zamówienie zostało podzielone na 94 pakiety: 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Autoryzacja producenta sprzętu w zakresie wykonywania napraw serwisowych dla serwisu wykonawcy - dokument ma umożliwić dokonanie oceny w kryterium K 2 „Posiadanie autoryzacji producenta sprzętu w zakresie wykonywania napraw serwisowych dla serwisu wykonawcy będącego przedmiotem składanej oferty” opisanym w rozdz. XV ( o ile dotyczy). d) Oświadczenie Wykonawcy, że spełniania warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlega wykluczeniu (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. e) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, że nie podlega wykluczeniu (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. ( o ile dotyczy) f) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2A do SWZ ( o ile dotyczy) g) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2D do SWZ h) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia dot. podmiotu udostępniającego zasoby– wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2D do SWZ ( o ile dotyczy) i) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby ( o ile dotyczy) j) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Załączniki nr 1 i 1 A do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty. Zamawiający informuje, że dokument autoryzacji, o którym mowa w pkt XII.1 c) nie podlega uzupełnieniu. W sytuacji braku dokumentu Wykonawca otrzyma 0 pkt w kryterium oceny ofert.
Interne Kennung: DZP.26.62.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział III SWZ, formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1A do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 a.
Interne Kennung: 1.
Los: LOT-0002
Titel: pakiet 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: pakiet 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: pakiet 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: pakiet 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: pakiet 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: pakiet 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: pakiet 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: pakiet 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: pakiet 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: pakiet 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: pakiet 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: pakiet 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: pakiet 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: pakiet 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: pakiet 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: pakiet 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: pakiet 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: pakiet 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: pakiet 21
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: pakiet 22
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: pakiet 23
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: pakiet 24
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: pakiet 25
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: pakiet 26
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: pakiet 27
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: pakiet 28
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: pakiet 29
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: pakiet 30
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: pakiet 31
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: pakiet 32
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: pakiet 33
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: pakiet 34
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: pakiet 35
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: pakiet 36
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: pakiet 37
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: pakiet 38
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: pakiet 39
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: pakiet 40
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: pakiet 41
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: pakiet 42
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: pakiet 43
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: pakiet 44
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: pakiet 45
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: pakiet 46
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: pakiet 47
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: pakiet 48
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: pakiet 49
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: pakiet 50
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: pakiet 51
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: pakiet 52
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: pakiet 53
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: pakiet 54
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: pakiet 55
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: pakiet 56
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: pakiet 57
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: pakiet 58
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: pakiet 59
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: pakiet 60
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: pakiet 61
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: pakiet 62
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: pakiet 63
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: pakiet 64
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: pakiet 65
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: pakiet 66
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: pakiet 67
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: pakiet 68
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: pakiet 69
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: pakiet 70
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: pakiet 71
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: pakiet 72
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: pakiet 73
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: pakiet 74
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: pakiet 75
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: pakiet 76
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: pakiet 77
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: pakiet 78
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: pakiet 79
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: pakiet 80
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: pakiet 81
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: pakiet 82
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: pakiet 83
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: pakiet 84
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: pakiet 85
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: pakiet 86
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: pakiet 87
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: pakiet 88
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: pakiet 89
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: pakiet 90
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: pakiet 91
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: pakiet 92
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: pakiet 93
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: pakiet 94
Interne Kennung: 94