2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług Inwestora Zastępczego oraz wielobranżowego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla inwestycji dotyczącej przebudowy, rozbudowy i remontu budynku Teatru Polskiego w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług Inwestora Zastępczego oraz wielobranżowego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. „Rozwój działalności kulturalnej Teatru Polskiego w Poznaniu - przebudowa, rozbudowa i remont budynków wraz z zakupem wyposażenia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: • organizacyjne, techniczne, rozliczeniowe i raportowe prowadzenie inwestycji w imieniu i na rzecz Zamawiającego, w granicach umocowania udzielonego w umowie; • pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w rozumieniu ustawy - Prawo budowlane; • koordynację czynności Zamawiającego, projektantów, nadzoru autorskiego, wykonawcy robót budowlanych, organów administracji, służb konserwatorskich i innych uczestników procesu inwestycyjnego; • kontrolę harmonogramu, budżetu, jakości, zgodności robót z dokumentacją, przepisami, decyzjami administracyjnymi i wiedzą techniczną; • obsługę odbiorów, rozliczeń, dokumentacji powykonawczej, procedur zakończenia budowy oraz czynności w okresie gwarancji i rękojmi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71324000 Baukostenberechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71324000 Baukostenberechnung