See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej z podziałem na 2 części
Beschreibung: Przedmiotem przedsięwzięcia jest zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej, z podziałem na dwie części (zadania). Zadanie polega na zaprojektowaniu, uzyskaniu wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, pozwoleń i prawomocnych decyzji administracyjnych, w tym decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, budowie przedmiotowego odcinka drogi ekspresowej S6 na odcinku Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.
Interne Kennung: O.GD.KP-6.2410.02.2020
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45221120 Bau von Viadukten, 45221243 Bau von Fußgängertunnels, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. Zadanie 1: węzeł Chwaszczyno (bez węzła) – węzeł Żukowo (bez węzła)
Beschreibung: Zakres projektowania i budowy obejmuje w szczególności: — opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji, w tym decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, — budowę odcinka drogi ekspresowej długości ok. 16,26 km, — budowę jednego węzła drogowego „Miszewo”, — budowę części węzła drogowego „Chwaszczyno”, — budowę obwodu utrzymania drogi ekspresowej w Miszewie z budynkiem administracyjno-socjalnym i budynkami towarzyszącymi, — prace związane z wykonaniem docelowego układu węzła Chwaszczyno, — przebudowę istniejących dróg publicznych w miejscach krzyżowania się z obwodnicą, — budowę dróg lokalnych i dojazdowych obsługujących tereny przyległe do obwodnicy, — budowę estakady nad linią kolejową nr 201, — budowę estakady nad istn. drogą krajową nr 7, rzeką Radunią i linią kolejową nr 229, — budowę pozostałych obiektów mostowych w ciągu drogi ekspresowej, — budowę obiektów mostowych nad drogą ekspresową w ciągu dróg poprzecznych i łącznic węzłów, — budowę przepustów pod obwodnicą i pod pozostałymi drogami oraz zjazdami, — budowę oświetlenia drogowego, — budowę kanalizacji teletechnicznej, — budowę systemu odwodnienia drogi, w tym: rowów drogowych, kanalizacji deszczowej i urządzeń podczyszczających, — realizację urządzeń ochrony środowiska, takich jak: ekrany akustyczne, zieleń izolacyjna, przejścia dla zwierząt, przepusty ekologiczne wraz z ogrodzeniem ochronno-naprowadzającym, szczelny system odprowadzenia wód opadowych, zespoły podczyszczające wody opadowe z jezdni, zbiorniki retencyjne/infiltracyjne, — budowę infrastruktury technicznej dla potrzeb obiektów zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej, w tym: oświetlenia, linii energetycznych, sieci wodociągowych, sieci i urządzeń oczyszczających ścieki sanitarne, kanalizacji deszczowej i urządzeń oczyszczających i innych, — przebudowę kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury technicznej, w tym: linii elektroenergetycznych i teletechnicznych, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, sieci wodociągowych, sieci gazowych, urządzeń melioracyjnych i hydrologicznych, urządzeń kolejowych (w tym linii wysokich napięć 110 kV, 200 kV i 400 kV), — wykonanie oznakowania drogi ekspresowej i pozostałych dróg oraz wyposażenie ich w urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego takie, jak: bariery ochronne, osłony przeciwolśnieniowe i ogrodzenia (np. przy zbiornikach retencyjnych), — rozbiórkę obiektów budowlanych, w tym budynków mieszkalnych, — opracowanie dokumentacji powykonawczej, — wykonanie wszelkich innych robót i opracowań, jakie okażą się niezbędne dla zaprojektowania i zrealizowania inwestycji, — uzyskanie decyzji administracyjnych pozwalających na użytkowanie inwestycji. Wartość szacunkowa zamówienia powyżej 20 000 000 EUR.
Los: LOT-0002
Titel: Budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. Zadanie 2: węzeł Żukowo (z węzłem) – węzeł Gdańsk Południe (z węzłem)
Beschreibung: Zakres projektowania i budowy obejmuje w szczególności: — opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji, w tym decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, — budowę odcinka drogi ekspresowej długości ok. 16,1 km, — budowę Obwodnicy Żukowa o długości ok. 6,8 km, — budowę węzłów „Żukowo” oraz „Lublewo”, — przebudowę węzła „Gdańsk Południe” na przecięciu z Zachodnią Obwodnicą Trójmiasta i Południową Obwodnicą Gdańska, — opracowanie analizy ruchu w ramach realizacji węzła Gdańsk Południe (przebudowy węzła Straszyn), — opracowanie koncepcji programowej na podstawie analizy ruchu dla węzła Gdańsk Południe (przebudowy węzła Straszyn) uwzględniającej zapewnienie wszystkich relacji na węźle, — uzyskanie decyzji środowiskowej dla rozbudowy węzła Gdańsk Południe (przebudowy węzła Straszyn) w oparciu o koncepcję programową wykonaną na podstawie analizy ruchu, — budowę MOP kategorii I w Widlinie – oddzielnie dla każdej jezdni, — przebudowę istniejących dróg publicznych w miejscach krzyżowania się z obwodnicą, — budowę dróg lokalnych i dojazdowych obsługujących tereny przyległe do obwodnicy, — budowę estakady nad linią kolejową nr 229 w ciągu obwodnicy Żukowa, — budowę estakady nad linią kolejową nr 229 oraz jarem rzeki Raduni, — budowę estakady nad jarem rzeki Raduni i drogą powiatową DP 1930 G, — budowę pozostałych obiektów mostowych w ciągu drogi ekspresowej, — budowę obiektów mostowych nad drogą ekspresową w ciągu dróg poprzecznych i łącznic węzłów, — budowę przepustów pod obwodnicą i pod pozostałymi drogami oraz zjazdami, — budowę oświetlenia drogowego, — budowę kanalizacji teletechnicznej, — budowę systemu odwodnienia drogi, w tym: rowów drogowych, kanalizacji deszczowej i urządzeń podczyszczających, — realizację urządzeń ochrony środowiska, takich jak: ekrany akustyczne, zieleń izolacyjna, przejścia dla zwierząt, przepusty ekologiczne wraz z ogrodzeniem ochronno-naprowadzającym, szczelny system odprowadzenia wód opadowych, zespoły podczyszczające wody opadowe z jezdni, zbiorniki retencyjne/infiltracyjne, — budowę infrastruktury technicznej dla potrzeb obiektów zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej, w tym: oświetlenia, linii energetycznych, sieci wodociągowych, sieci i urządzeń oczyszczających ścieki sanitarne, kanalizacji deszczowej i urządzeń oczyszczających i innych, — przebudowę kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury technicznej, w tym: linii elektroenergetycznych i teletechnicznych, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, sieci wodociągowych, sieci gazowych, urządzeń melioracyjnych i hydrologicznych, urządzeń kolejowych (w tym linii wysokich napięć 110 kV, 200 kV i 400 kV), — wykonanie oznakowania drogi ekspresowej i pozostałych dróg oraz wyposażenie ich w urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego takie, jak: bariery ochronne, osłony przeciwolśnieniowe i ogrodzenia (np. przy zbiornikach retencyjnych), — rozbiórkę obiektów budowlanych, w tym budynków mieszkalnych, — opracowanie dokumentacji powykonawczej, — wykonanie wszelkich innych robót i opracowań, jakie okażą się niezbędne dla zaprojektowania i zrealizowania inwestycji, — uzyskanie decyzji administracyjnych pozwalających na użytkowanie inwestycji. Wartość szacunkowa zamówienia powyżej 20 000 000 EUR.