See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy implantów dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w zakresie sukcesywnej dostawy implantów i innych elementów używanych w zabiegach ortopedycznych, a także utworzenie tzw. banków implantów i użyczenie stosownego instrumentarium.
Vorherige Bekanntmachung: 193252-2026
Interne Kennung: 2026.PN.8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 25A
Beschreibung: Endobutton, bark, łąkotka
Interne Kennung: 2026.PN.8 CZ25A
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 25B
Beschreibung: końcówki, frezy, części zużywalne
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ25B