See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi transportowe taborem samochodowym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 91908-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - Usługa transportu samochodem ciężarowym skrzyniowym o ładowności min. 6t dla ZG Sobieski
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - Usługa transportu samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 18t dla ZG Sobieski
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Usługa transportu samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 18t dla ZG Janina
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Usługa transportu samochodem ciężarowym skrzyniowym o ładowności min. 6t dla ZG Brzeszcze
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Usługa transportu samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 18t dla ZG Brzeszcze
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Usługa transportu odpadów popłuczkowych (odsiarczyn) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 22t dla ZG Sobieski w relacji ZG Sobieski Szyb Sobieski – Szyb Piłsudski
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 - Usługa transportu samochodem ciężarowym o ładowności min. 23t dla ZG Brzeszcze
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 - Usługa transportu samochodem ciężarowym o ładowności min. 23t dla ZG Sobieski
Interne Kennung: PZP/TWD/09608/2024/12/P/MNO cz. 8