See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van verzekeringscontracten. Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten : Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto en Bijstandsverzekering voor Stad en OCMW Oudenaarde
Beschreibung: Afsluiten van verzekeringscontracten. Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten : Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto en Bijstandsverzekering voor Stad en OCMW Oudenaarde
Interne Kennung: PPP003-8807/5162/D00272025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verzekeringen Personen
Beschreibung: Verzekeringen Personen
Interne Kennung: D00272025_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen Materiële schade
Beschreibung: Verzekeringen Materiële schade
Interne Kennung: D00272025_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: D00272025_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen Auto en Bijstandsverzekering
Beschreibung: Verzekeringen Auto en Bijstandsverzekering
Interne Kennung: D00272025_4