Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP polegającej na dostawie dodatkowych laptopów z wyposażeniem dodatkowym oraz monitorów i stacji dokujących w liczbie 14 szt.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)