2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU PROO Leiden - Touchscreens
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Touchscreens ten behoeve van Stichting Openbaar Primair en Speciaal Onderwijs Leiden (PROOLeiden). Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Rouchscreens.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000