See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy implantów dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w zakresie sukcesywnej dostawy implantów i innych elementów używanych w zabiegach ortopedycznych, a także utworzenie tzw. banków implantów i użyczenie stosownego instrumentarium
Vorherige Bekanntmachung: 259180-2026
Interne Kennung: 2026.PN.9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że obecnie prowadzone postępowanie obejmuje Części dla których postępowanie drugie zostało unieważnione. Z uwagi na to, że przygotowanie i przeprowadzenie dla tej samej dostawy dwóch procedur w trybie przetargu nieograniczonego to okres ponad pół roku, zasadnym jest skrócenie drugiej z nich, co pozwoli zabezpieczyć potrzebę Zamawiającego jaką niewątpliwie jest zawarcie umów na dostawy implantów w terminie pozwalającym zachować ciągłość udzielanych przez Zamawiającego świadczeń zdrowotnych. Z powodu powyższego, Zamawiający zastosował procedurę przyśpieszoną i skrócił termin na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 2 (5) - biodro pierwotne oraz rewizyjne
Beschreibung: biodro pierwotne oraz rewizyjne
Interne Kennung: Cz 2 (5)
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 (4) - endoprotezy +CM
Beschreibung: endoprotezy +CM
Interne Kennung: Cz 1 (4)
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 (6) - kolano
Beschreibung: kolano
Interne Kennung: Cz 3 (6)
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 (12) - biodro
Beschreibung: biodro
Interne Kennung: Cz 4 (12)
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 (13) - cementy
Beschreibung: cementy
Interne Kennung: Cz 5 (13)
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 (17) - płyty, śruby, gwoździe
Beschreibung: płyty, śruby, gwoździe
Interne Kennung: Cz 6 (17)
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 (18) - ACL
Beschreibung: ACL
Interne Kennung: Cz 7 (18)
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 (23) - biodro i kolano
Beschreibung: biodro i kolano
Interne Kennung: Cz 8 (23)
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 (24) - ostrza 2
Beschreibung: ostrza 2
Interne Kennung: Cz 9 (24)
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 (28) - kleje
Beschreibung: kleje
Interne Kennung: Cz 10 (28)