2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie uitvoerende partijen nieuwbouw IKC Havenstraatterrein
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure is aanbesteder op zoek naar uitvoerende partijen. Het project is onderdeel van een grotere herbestemmingsopgave van het Havenstraatterrein in Amsterdam. Het gaat hierbij om een binnenstedelijke opgave met bijbehorende kaders. De verwachting is dat de school als eerste start met de realisatiefase; rond Q1 2026. De oplevering is beoogd in Q4 2027. 4.300m2 bvo
Interne Kennung: 1735101
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken, alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installatiewerken
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de elektrotechnische installatiewerken
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation