2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teams Phone en Contact Center applicatie OWO-gemeenten
Beschreibung: De aard van de opdracht betreft het optimaliseren van de bestaande inrichting van Microsoft Teams Phone, het leveren en implementeren van een additionele Cloud Contact Center oplossing, het leveren en aansluiten van PSTN-connectiviteit en routering van alle telefoonnummers van de opdrachtgever van en naar Teams Phone en de contact center oplossing en het leveren van tweedelijns functioneel en technisch beheer en support voor de drie OWO-gemeenten. Overeenkomst van 4 jaar met 4 keer 1 jaar een optie tot verlenging
Interne Kennung: Phone/OWO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd overeenkomst is 4 jaar met 4 keer een optie tot 1 jaar verlenging