Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Zie Programma van Eisen: E25: De afstand tussen uw (primaire) Datacenter en ons secundaire (back-up) Datacenter (Heidelberglaan 100, 3584 CX Utrecht) bedraagt minimaal 3 kilometer hemelsbreed gemeten. E26: De afstand vanaf onze beheerlocatie (Heidelberglaan 8, 3584 CS Utrecht) naar uw (primaire) Datacenter bedraagt maximaal 45 kilometer hemelsbreed gemeten.