436353-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Beschaffungsberatung – Administrace veřejných zakázek v rámci projektu Modernizace nemocnic – Ukraine Investment Facility (UIF)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAdministrace veřejných zakázek v rámci projektu Modernizace nemocnic – Ukraine Investment Facility (UIF)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění odborných služeb spojených s výkonem zadavatelských činností administrace veřejných zakázek zadavatele. Předmětem plnění je komplexní příprava, organizační zajištění a administrace zadávacích řízení při zadání veřejných zakázek dle ZZVZ. Předpokládá se až 30 zadávacích řízení na dodávky zdravotnického vybavení v režimu ZZVZ (v předpokládaných hodnotách od 4 mil. Kč do až 496 mil. Kč jedné VZ) a dále 5 zakázek malého rozsahu. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji popsán v návrhu smlouvy (příloha č. 4 ZD) a rozsah služeb je dále definován předpokládaným počtem zadávacích řízení uvedených v položkovém rozpočtu (příloha č. 1 ZD).
Interne Kennung280549/2026-CRA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle § 3 písm. b) ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79418000 Beschaffungsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001