2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Radzanowo w okresie od 01.09.2025 do 31.08.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na ternie Gminy Radzanowo, w tym: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Radzanowo, na których zamieszkują mieszkańcy, 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych przekazanych przez mieszkańców Gminy Radzanowo do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Woźniki (PSZOK), w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2024r. poz. 399 ze zm.) oraz aktualnie obowiązującymi aktami wykonawczymi do tej ustawy.
Interne Kennung: RI.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001