See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja decyzji PINB ul. Śniadeckiego 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz realizacja robót budowlanych według opracowanej dokumentacji dla zadania pn: Realizacja decyzji PINB, ul. Śniadeckiego 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy – Dodatek nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby cena dokumentacji projektowej nie przekroczyła 5% wartości robót budowlanych. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty będące przedmiotem zamówienia, na okres 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia, wykonanego na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP-MPGKiM/51/VI/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001