2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego (CIS), elektronicznej karty znieczuleń (EKZ) oraz dostawa sprzętu komputerowego i informatycznego w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego (CIS), elektronicznej karty znieczuleń (EKZ) oraz dostawa sprzętu komputerowego i informatycznego. Przedmiot zamówienia składa się z 5 części: Część nr 1 – Dostawa i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego (CIS) Część nr 2 – Dostawa i wdrożenie elektronicznej karty znieczuleń (EKZ) Część nr 3 – Dostawa serwera Część nr 4 – Dostawa sprzętu komputerowego Część nr 5 – Dostawa czytników kodów paskowych. Zakres realizacji poszczególnych części zamówienia, opis wymagań jaki oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać, zawarto odpowiednio w: - Załączniku nr 2_1 do SWZ - Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 1 - Załączniku nr 2_2 do SWZ - Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 2 - Załączniku nr 2_3 do SWZ - Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 3 - Załączniku nr 2_4 do SWZ - Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 4 - Załączniku nr 2_5 do SWZ - Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 5. W Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym wskazano przewidziane zapotrzebowanie z podziałem na poszczególne części.
Vorherige Bekanntmachung: 186502-2026
Interne Kennung: ZP 2265/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30214000 Arbeitsplätze, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 32360000 Gegensprechanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego (CIS)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego (CIS). Zakres realizacji zamówienia, opis wymagań jaki oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać, zawarto w Załączniku nr 2_1 do SWZ - Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 1. W Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym wskazano przewidziane zapotrzebowanie. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarto w Projekcie umowy - Załączniku nr 4_1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32360000 Gegensprechanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i wdrożenie elektronicznej karty znieczuleń (EKZ)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie elektronicznej karty znieczuleń (EKZ). Zakres realizacji zamówienia, opis wymagań jaki oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać, zawarto w Załączniku nr 2_2 do SWZ - Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 2. W Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym wskazano przewidziane zapotrzebowanie. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarto w Projekcie umowy - Załączniku nr 4_1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2