See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová CHÚV Teplárna Malešice
Beschreibung: Předmětem této zakázky je vybudování nové stavby chemické úpravny vody dle dokumentace pro společné povolení, dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a dalších dokumentů, které jsou součástí přílohy č. 1 zadávací dokumentace. Nová úpravna vody bude zajištovat doplňování upravené vody do celé soustavy CZT Pražské Teplárenské. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Nová CHÚV Teplárna Malešice
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001