See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mendix partner
Beschreibung: De Hogeschool wil één partner contracteren die brede en diepgaande ondersteuning levert op Mendix en bijbehorende processen én in staat is om kennis over te dragen en features kan bouwen. Deze partij zal zich moeten opstellen als pro actieve partner, betrokken, gespecialiseerd in en expert op Mendix.
Interne Kennung: HU.INK.2024.027
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000