See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa konsumenckiej stacji transformatorowej dla zasilania ładowarek autobusów elektrycznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Budowa konsumenckiej stacji transformatorowej dla zasilania ładowarek autobusów elektrycznych na terenie bazy autobusów Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TPBUS Sp. z o.o. zasilanej z linii kablowej SN-15kV ze złącza ZK-SN (zakres ENEA) wraz z dostawę niezbędnych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3A, Załącznik nr 3B oraz Załącznik nr 3C do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 742877-2025
Interne Kennung: 3/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa konsumenckiej stacji transformatorowej dla zasilania ładowarek autobusów elektrycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Budowa konsumenckiej stacji transformatorowej dla zasilania ładowarek autobusów elektrycznych na terenie bazy autobusów Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TPBUS Sp. z o.o. zasilanej z linii kablowej SN-15kV ze złącza ZK-SN (zakres ENEA) wraz z dostawę niezbędnych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3A, Załącznik nr 3B oraz Załącznik nr 3C do SWZ.