2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Bedrijfshoreca
Beschreibung: De opdracht betreft het exploiteren van het restaurant, het uitvoeren van banqueting, maatwerk en vergaderservices, de verzorging van de lunches op de buitenlocaties en de dagelijkse verzorging van de warme drankenautomaten op de hoofdlocatie. Het betreft hier de verzorging van het restaurant, banqueting en vergaderlunches op de hoofdlocatie in Apeldoorn en 41 buitenlocaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is gekozen voor een openbare procedure omdat de gehele markt op deze wijze de kans krijgt om mee te doen met de aanbesteding en derhalve maximale concurrentie ontstaat. Beste prijs-kwaliteit verhouding (BPKV)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1