See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodzienne świadczenie usługi w zakresie żywienia pacjentów SPZZOZ w Wyszkowie wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchennych i pomocniczych oraz wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn. „Całodzienne świadczenie usługi w zakresie żywienia pacjentów SPZZOZ w Wyszkowie wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchennych i pomocniczych oraz wyposażeniem” w oparciu o zasady GHP/GMP (zasady Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej) oraz systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli HACCP. 2. Usługa powinna być prowadzona w formie cateringu zgodnie z ustawą z 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j.Dz.U.2023.1448). 3. Planowana średnia miesięczna liczba osobodni w żywieniu wynosi 100 (w tym dieta lekkostrawna - 60, dieta podstawowa - 10, pięcioposiłkowa - 30), przy czym liczba ta może ulec zmianie w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zwiększone lub zmniejszone potrzeby Zamawiającego w zakresie wykonywania usługi. 5. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 3.
Vorherige Bekanntmachung: 402286-2025
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłaszane obecnie postępowanie jest powtórzeniem unieważnionego postępowania. Treść Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) pozostaje niezmieniona w stosunku do wersji udostępnionej w poprzednim postępowaniu. W konsekwencji Wykonawcy, którzy analizowali dokumentację w poprzednim postępowaniu, mają już przygotowane dane i mogą sprawnie złożyć oferty. Biorąc pod uwagę charakter i zakres zamówienia, jak również fakt uprzedniego unieważnienia tożsamego postępowania, skrócony termin składania ofert do 15 dni jest wystarczający do przygotowania oferty. Zapewnia to zachowanie konkurencyjności postępowania oraz prawidłowy jego przebieg z poszanowaniem zasad uczciwej konkurencji, przejrzystości i proporcjonalności.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten