2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud brandmeldinstallaties
Beschreibung: Europese aanbesteding inzake het meerjarig onderhoud van brandmeldinstallaties Het werk bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: Preventief onderhoud: Jaarlijkse inspectie en onderhoud van brandmeld- en ontruimingsinstallaties conform de eisen uit het Programma van Eisen. Correctief onderhoud: Herstelwerkzaamheden voortkomend uit inspecties. Curatief onderhoud: Storingsopvolging en acute herstelacties, inclusief voorrijdkosten en toeslagen. Vervanging van componenten: Zoals automatische melders, handmelders en alarmgevers. Zie voor meer informatie de Offerteaanvraag met bijlagen.
Interne Kennung: I&A_2025_0033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats op basis van de Europese openbare procedure, omdat de opdracht naar verwachting het Europese drempelbedrag overschrijdt. Op deze aanbesteding zijn de Europese Richtlijn 2014/24/EU en de Aanbestedingswet 2012 van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie de beschrijving van de hoofdopdracht. Zie de beschrijving van de hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De voorgenomen ingangsdatum van de beoogde overeenkomst is 2 februari 2026