See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Rząśnia oraz podległych obiektów i infrastruktury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Rząśnia oraz podległych obiektów i infrastruktury. Przedmiot zamówienia podzielony jest na części i obejmuje: a) Część I zamówienia: dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Rząśnia oraz podległych obiektów i infrastruktury b) Część II zamówienia: dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Rząśnia oraz podległych obiektów i infrastruktury posiadających mikro instalacje fotowoltaiczne
Vorherige Bekanntmachung: 267601-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Rząśnia oraz podległych obiektów i infrastruktury
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szacunkowa ilość dostawy i świadczenia usług dystrybucji dla części I zamówienia z wyszczególnieniem punktów poboru energii elektrycznej, mocy zamówieniowych, grup taryfowych określa załącznik nr 1a do SWZ stanowiący jej integralną część. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej przez zamawiającego w okresie najbliższych 12 miesięcy określa załącznik nr 1a do SWZ. Powyższa wartość jest szacunkowa, podana w celu określenia wartości zamówienia, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości zamawianej energii elektrycznej. Obecnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego jest PGE Dystrybucja. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Rząśnia oraz podległych obiektów i infrastruktury posiadających mikro instalacje fotowoltaiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II zamówienia, szacunkowa ilość dostawy i świadczenia usług dystrybucji w obiektach posiadających mikro instalacje fotowoltaiczne z wyszczególnieniem punktów poboru energii elektrycznej, mocy zamówieniowych, grup taryfowych określa załącznik nr 1b do SWZ stanowiący jej integralną część. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej przez zamawiającego w okresie najbliższych 12 miesięcy określa załącznik nr 1b do SWZ. Powyższa wartość jest szacunkowa, podana w celu określenia wartości zamówienia, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości zamawianej energii elektrycznej. Obecnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego jest PGE Dystrybucja. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami.