436522-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Förderbänder – 15/2026. Gumihevederek Beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 15/2026. Gumihevederek Beszerzése
Beschreibung: Új gyártású szállítószalag hevederek beszerzése. Az eljárás adásvételi szerződés megkötésére irányul, melynek tárgya a műszaki leírásnak megfelelő, új gyártású az alábbiakban részletezett - műszaki paramétereket magában foglaló - jelölésű textílbetétes szállítószalag heveder beszerzése. A részletes műszaki, szakmai követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban találhatók.
Interne Kennung: EKR001185612026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le, továbbá irányadóak a 307/2015. (X.27.) Korm. rendelet szabályai is.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417310 Förderbänder
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az eljárás adásvételi szerződés megkötésére irányul, melynek tárgya a műszaki leírásnak megfelelő, új gyártású alábbiakban részletezett - műszaki paramétereket magában foglaló - jelölésű textílbetétes szállítószalag heveder beszerzése. A részletes műszaki, szakmai követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A beszerzendő textílbetétes szállítószalag heveder típusa, szélessége, mennyisége(méter): Heveder szélesség (m) Heveder típusa Mennyiség (m) 1 méter EP 1000/4 5/3 S-SZG 1 000 1,2 méter EP 1000/4 5/3 S-SZG 1 000 A részletes paramétereket a műszaki leírás tartalmazza. Az eljárás tárgyának fenti részletes meghatározásakor nem típus, hanem minőség megjelölést alkalmaztunk. A jelölések a szállítószalag hevederek főbb műszaki paramétereit hordozzák magukban (pl. teherviselő elem anyaga és szakítószilárdsága, ellenállás koptató hatásnak, fedlapok vastagsága).
Interne Kennung: EKR001185612026/1