2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skládkování SKO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je odstranění odpadu zařazeného dle vyhlášky č. 8/2021 Sb., o Katalogu odpadů a posuzování vlastností odpadů (Katalog odpadů) pod katalogovým číslem 20 03 01 Směsný komunální odpad (dále jen "odpad") uložením na skládce. Zadavatel připouští, aby účastník poskytoval služby odstranění odpadu po celou dobu plnění veřejné zakázky prostřednictvím jednoho či více zařízení uvedených v Návrhu smlouvy, která disponují dostatečnou kapacitou pro plnění veřejné zakázky v předpokládaném rozsahu, tj. v součtu všech zařízení minimálně 2 500 t odpadu za rok. Předmět plnění je podrobně popsán v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Skládkování SKO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Poskytovatel je oprávněn předložit Objednateli nejvýše 1x ročně návrh změny ceny za převzetí a odstranění odpadu. Poskytovatel je oprávněn cenu navýšit pouze o meziroční míru inflace, vyjádřenou přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen, zjištěnou z úředního sdělení Českého statistického úřadu (dále jen „Zjištěná inflace“). Bude-li mít Zjištěná inflace zápornou hodnotu (tj. dojde k poklesu spotřebitelských cen), je Objednatel oprávněn navrhnout změnu ceny odpovídající snížení. Poskytovatel je v takovém případě povinen změnu ceny akceptovat. Tuto inflační doložku mohou smluvní strany uplatnit nejdříve po uplynutí jednoho roku od zahájení poskytování Služeb. Povinná smluvní strana posoudí soulad oprávněnou stranou navržené změny ceny s tímto ustanovením a pokud oprávněná smluvní strana ke změně ceny splnila podmínky, uzavřou smluvní strany dodatek k této Smlouvě. Změna ceny postupem dle tohoto odstavce Smlouvy se uplatní na Služby poskytované od 1. kalendářního dne roku, ve kterém došlo k uzavření dodatku. Rozdíl mezi cenou účtovanou přede dnem účinnosti dodatku za Služby poskytnuté od 1. kalendářního dne roku, ve kterém došlo k jeho uzavření a cenou stanovenou dodatkem, bude vyúčtován v nejbližší faktuře vystavené po nabytí účinnosti dodatku.