See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa, produktów mięsno – wędliniarskich oraz mleka i nabiału do Domu Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej będącego jednostką organizacyjną Gminy Miasto Szczecin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Część I – mięsa – zał. 1 A do SWZ Część II – produktów mięsno-wędliniarskich – zał. 1 B do SWZ Część III – mleka i nabiału – zał. 1C do SWZ w okresie od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2026 r., opisane Słownikiem Zamówień CPV: 15100000 - 9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne; 15500000 - 3 Produkty mleczarskie; do poszczególnych lokalizacji: a) Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej, ul. Romera 21-29, 71-246 Szczecin; b) Dzienny Dom Pomocy Społecznej, ul. Potulicka 40, 70-234 Szczecin; Wielkość dostaw, czas dostawy, a także zakres rzeczowy dostaw określone są w załącznikach nr 3A do umowy (stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Część I – mięsa – zał. 1 A do SWZ w okresie od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2026 r., do poszczególnych lokalizacji: a) Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej, ul. Romera 21-29, 71-246 Szczecin; b) Dzienny Dom Pomocy Społecznej, ul. Potulicka 40, 70-234 Szczecin; Wielkość dostaw, czas dostawy, a także zakres rzeczowy dostaw określone są w załącznikach nr 3A do umowy (stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Część II – produktów mięsno-wędliniarskich – zał. 1 B do SWZ w okresie od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2026 r., do poszczególnych lokalizacji: a) Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej, ul. Romera 21-29, 71-246 Szczecin; b) Dzienny Dom Pomocy Społecznej, ul. Potulicka 40, 70-234 Szczecin; Wielkość dostaw, czas dostawy, a także zakres rzeczowy dostaw określone są w załącznikach nr 3A do umowy (stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Część III – mleka i nabiału – zał. 1C do SWZ w okresie od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2026 r., do poszczególnych lokalizacji: a) Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej, ul. Romera 21-29, 71-246 Szczecin; b) Dzienny Dom Pomocy Społecznej, ul. Potulicka 40, 70-234 Szczecin; Wielkość dostaw, czas dostawy, a także zakres rzeczowy dostaw określone są w załącznikach nr 3A do umowy (stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ).