See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Psary, Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych i odbiór z budynku Urzędu Gminy Psary
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Psary wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów przyjętych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz odbiorem odpadów komunalnych z budynku Urzędu Gminy Psary. 2. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie w szczególności: 2.1. Odbiór i zagospodarowanie każdej ilości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i odpadów komunalnych zebranych selektywnie pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, w tym: 2.1.1. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz bioodpady odbierane będą w pojemnikach wystawionych przed posesję na chodnik lub pobocze drogi w sposób nieutrudniający poruszania się pieszych; 2.1.2. Odpady komunalne zebrane selektywnie takie jak tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, metale, papier, szkło, odbierane będą w workach wystawionych przed posesję, na chodnik lub pobocze drogi w sposób nieutrudniający poruszania się pieszych; 2.2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych przez Gminę w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 2.3. Odbiór i zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych odebranych w ramach usługi dodatkowej. Usługa dotyczy odbioru i zagospodarowania odpadów budowlanych i rozbiórkowych wytworzonych poza terenami budów, na nieruchomościach zamieszkałych, z remontów prowadzonych we własnym zakresie. W celu realizacji usługi dodatkowej Wykonawca wyposaży właściciela nieruchomości w worek z tkaniny polipropylenowej przeznaczony na odpady budowlane i rozbiórkowe (tzw. worek big bag) oraz zapewni odbiór i zagospodarowanie tych odpadów. 2.4. Odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych takich jak: bioodpady, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, metale, papier, szkło z nieruchomości niezamieszkałej tj. budynku Urzędu Gminy Psary. 3. Pojazdy do odbierania odpadów komunalnych powinny spełniać normy dopuszczalnej emisji spalin co najmniej norma Euro 5. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy objętych umową podano w załącznikach do umowy: 4.1. Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia; 4.2. Załącznik nr 2 - Mapa gminy Psary; 4.3. Załącznik nr 3 - Klauzula informacyjna RODO; 4.4. Załącznik nr 4 - Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych; 4.5. Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawcy o zatrudnieniu osób na podstawie umowy o pracę; 4.6. Załączniku nr 6 - Wykaz instalacji, do których przekazywane są odebrane odpady komunalne – wskazanych podczas negocjacji; Wszystkie ww. dokumenty stanowią integralna część umowy i należy je traktować jako wzajemnie się uzupełniające. 5. Wykonawca zobowiązuje się, do spełnienia wszystkich wymogów formalnych i prawnych związanych z przedmiotem umowy oraz do wykonywania przedmiotowej usługi z należytą starannością, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, w tym zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach na warunkach określonych umową oraz ustaleniami specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.19.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001