2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 1 (jednego) kompletu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z całkowitym odbiciem TXRF (wykorzystujący wiele wzbudzeń) wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup 1 (jednego) kompletu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z całkowitym odbiciem TXRF (wykorzystujący wiele wzbudzeń) wraz z wyposażeniem”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz inne informacje niezbędne do realizacji zamówienia zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ „Specyfikacja techniczna”. Wymagania Zamawiającego zawarte w pkt 4.2. w związku z przepisami art. 118 i/lub art. 462 ustawy Pzp: w zakresie określonym w SWZ dotyczą podmiotów, na których zdolnościach lub sytuacji polegać będą Wykonawcy po ich udostępnieniu, w odniesieniu do zastrzeżenia Zamawiającego zawartego w pkt. 4.14. nie dotyczą: podwykonawców, będących podmiotami udostępniającymi zasoby Wykonawcom, podwykonawców niebędących podmiotami udostępniającymi zasoby Wykonawcom. Zasady i warunki płatności oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Załączniku nr 4 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”, zawierającym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego. Opis przedmiotu zamówienia w oparciu o Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Kod: 38433000-9– Spektrometry Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ „Specyfikacja techniczna”. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zastrzeżenia możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 ustawy Pzp. Zamawiający niniejszym informuje, że ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, zastrzega sobie, że: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ „Specyfikacja techniczna” jest kluczowym przedmiotem zamówienia, kluczowy przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt. 4.14.1, nie może być powierzony podwykonawcom. Zamawiający zastrzega sobie, iż Wykonawca zapewni wykonanie przedmiotu zamówienia, zgodnie z powyższym opisem przedmiotu zamówienia oraz ofertą Wykonawcy złożoną wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ „Formularz ofertowy”. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Wszystkie koszty związane z udziałem w postępowaniu, z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca. Zamawiający nie zamierza zwoływać zebrania Wykonawców. Zamawiający informuje, że w niniejszej SWZ: przepisy art. 16a ustawy Pzp stosuje się, nie wyraża zgody i nie określa wymagań, o których mowa w art. 16b ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP/2/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup 1 (jednego) kompletu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z całkowitym odbiciem TXRF (wykorzystujący wiele wzbudzeń) wraz z wyposażeniem”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz inne informacje niezbędne do realizacji zamówienia zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ „Specyfikacja techniczna”. Wymagania Zamawiającego zawarte w pkt 4.2. w związku z przepisami art. 118 i/lub art. 462 ustawy Pzp: w zakresie określonym w SWZ dotyczą podmiotów, na których zdolnościach lub sytuacji polegać będą Wykonawcy po ich udostępnieniu, w odniesieniu do zastrzeżenia Zamawiającego zawartego w pkt. 4.14. nie dotyczą: a) podwykonawców, będących podmiotami udostępniającymi zasoby Wykonawcom, b) podwykonawców niebędących podmiotami udostępniającymi zasoby Wykonawcom. Zasady i warunki płatności oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Załączniku nr 4 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”, zawierającym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego. Opis przedmiotu zamówienia w oparciu o Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Kod: 38433000-9– Spektrometry Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ „Specyfikacja techniczna”. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zastrzeżenia możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 ustawy Pzp. Zamawiający niniejszym informuje, że ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, zastrzega sobie, że: 1. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ „Specyfikacja techniczna” jest kluczowym przedmiotem zamówienia, 2. kluczowy przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt. 4.14.1, nie może być powierzony podwykonawcom. Zamawiający zastrzega sobie, iż Wykonawca zapewni wykonanie przedmiotu zamówienia, zgodnie z powyższym opisem przedmiotu zamówienia oraz ofertą Wykonawcy złożoną wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ „Formularz ofertowy”. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Wszystkie koszty związane z udziałem w postępowaniu, z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca. Zamawiający nie zamierza zwoływać zebrania Wykonawców. Zamawiający informuje, że w niniejszej SWZ: przepisy art. 16a ustawy Pzp stosuje się, nie wyraża zgody i nie określa wymagań, o których mowa w art. 16b ustawy Pzp.
Menge: 1 Stück