See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor de uitvoering van multiposting van vacatures voor rekening van de FOD BOSA.
Beschreibung: De opdracht bestaat eruit: • Een systeem voor multiposting van vacatures, met inbegrip van opties voor programmatic advertising, ter beschikking te stellen gedurende 6 maanden. - De dienstverlener geeft in de offerte een precisering van de verschillende functionaliteiten van het systeem. • Ondersteuning voorzien bij het gebruik van het systeem. - De dienstverlener beschrijft de aard van de ondersteuning en het aantal uren in de offerte. • Rapportering voorzien over de resultaten. - De dienstverlener preciseert in de offerte op welke manier er zal gerapporteerd worden over de resultaten. • Een toekomstgericht advies te verlenen over het ideale opzet van multiposting voor Werkenvoor.be met het oog op een langetermijnoplossing.
Interne Kennung: 2024-IOD-010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-IOD-010 - 1
Interne Kennung: 1