See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa cateringu w zakresie przygotowania oraz dystrybucji całodziennego żywienia pacjentów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przygotowania oraz dystrybucji całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. 2. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: DZP.240.24.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0000
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 20% wartości zamówienia (prawo opcji może objąć każdy z rodzajów towarów będących przedmiotem zamówienia). Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. 2. Prawo opcji oznacza, że Zamawiający na pewno zakupi podstawowy zakres przedmiotu zamówienia, na podstawie ceny podstawowego zakresu przedmiotu zamówienia określonej w ofercie wykonawcy stanowiącej załącznik do umowy, zaś towar objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a. prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; b. wykaz usług oraz produktów objętych prawem opcji oraz ceny jednostkowe brutto określa Załącznik nr 2-2a do SWZ; c. o zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem. 3. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 4. Warunkiem uruchomiania prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. 5. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy.