2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur juridische capaciteit
Beschreibung: Het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal 4 partijen voor de inzet van externe juridische capaciteit (inhuur). De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van 6 miljoen. Zodra deze benoemde hoeveelheid is bereikt verstrekt de provincie geen opdrachten meer binnen de raamovereenkomst en eindigen de overeenkomsten.
Interne Kennung: C2353004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Inhuur juridische capaciteit
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 2 maal voor de duur van 1 jaar stilzwijgend te verlengen.