436611-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kraftfahrzeuge – Autovehicul off-road 4x4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autovehicul off-road 4x4
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze un autovehicul off-road 4x4, în vederea îndeplinirii obiectivului A 3.2 din cadrul proiectului “Îmbunătățirea capacității transfrontaliere de conservare și protecție a naturii, biodiversității, infrastructurii verzi și albastre în Euroregiunea Bihor – Hajdú -Bihar”, cu indicativul JEMS – ROHU 00273, Acronim: “Closer to nature”. Termenul până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: ROHU-6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul achiziției îl reprezintă achiziția unui autovehicul off-road 4x4, în cantitate de 1 complet, pentru îndeplinirea obiectivului A 3.2 din cadrul proiectului “Îmbunătățirea capacității transfrontaliere de conservare și protecție a naturii, biodiversității, infrastructurii verzi și albastre în Euroregiunea Bihor – Hajdú -Bihar”, cu indicativul JEMS – ROHU 00273, Acronim: “Closer to nature”.
Interne Kennung: 1