436626-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Sukcesywne dostawy zużywalnych akcesoriów medycznych oraz zużywalnych akcesoriów do defibrylatorów Zoll
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy zużywalnych akcesoriów medycznych oraz zużywalnych akcesoriów do defibrylatorów Zoll
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zużywalnych akcesoriów medycznych oraz zużywalnych akcesoriów do defibrylatorów Zoll, w tym: Część 1 - zużywalne akcesoria medyczne Część 2 - zużywalne akcesoria do defibrylatorów Zoll Część 3 - pulsoksymetria
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZużywalne akcesoria medyczne
BeschreibungSukcesywne dostawy zużywalnych akcesoriów medycznych
Optionen
Beschreibung der OptionenStrony dopuszczają możliwość przedłużenia tego terminu realizacji umowy o nie więcej niż 6 miesięcy i może nastąpić w przypadku, gdy do zakończenia pierwotnego terminu realizacji Umowy całkowita wartość wynagrodzenia brutto, wskazanego w umowie nie zostanie w pełni wykorzystana a Wykonawca zaoferuje tożsamą cenę za przedmiot Umowy
LosLOT-0002
TitelZużywalne akcesoria do defibrylatorów Zoll
BeschreibungSukcesywne dostawy zużywalnych akcesoriów do defibrylatorów Zoll
LosLOT-0003
TitelPulsoksymetria
BeschreibungSukcesywne dostawy części do pulsoksymetrii