See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - Zamówienie obejmuje 3 zakresy: - Zakres nr 1 Aparat USG – 1 szt. - Zakres nr 2 Stół operacyjny – 1 szt. - Zakres nr 3 Resektoskop 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33100000-1 Urządzenia medyczne, 33192230-3 Stoły operacyjne 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Formularz cenowy. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Projekt Umowy, stanowiące odpowiednio Załączniki nr 2 i 4 do SWZ
Interne Kennung: 158-W-D-03-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Zakres nr 1 Aparat USG – 1 szt.
Beschreibung: Zakres nr 1 Aparat USG – 1 szt.
Los: LOT-0008
Titel: Zakres nr 2 Stół operacyjny – 1 szt.
Beschreibung: Zakres nr 2 Stół operacyjny – 1 szt.
Los: LOT-0009
Titel: Zakres nr 3 Resektoskop
Beschreibung: Zakres nr 3 Resektoskop