See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis osobních motorových vozidel ÚP ve Středočeském kraji 2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování servisních služeb pro osobní motorová vozidla provozovaná provozní jednotkou zadavatele - Krajskou pobočkou v Příbrami. Servisní služby budou realizovány na základě rámcových dohod na poskytování servisních služeb uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část VZ. Veřejné zakázky na základě rámcových dohod budou zadávány bez obnovení soutěže v souladu s ustanovením § 134 ZZVZ, přičemž podmínky plnění VZ jsou obsaženy v rámcové dohodě. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 7 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung: 11452-2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Servis osobních motorových vozidel - Kolín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování servisních služeb pro osobní motorová vozidla provozovaná provozní jednotkou zadavatele - Krajskou pobočkou v Příbrami.
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0001
Titel: Servis osobních motorových vozidel - Benešov
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0007
Titel: Servis osobních motorových vozidel - Příbram
Interne Kennung: 07
Los: LOT-0002
Titel: Servis osobních motorových vozidel - Kladno
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0004
Titel: Servis osobních motorových vozidel - Kutná Hora
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0005
Titel: Servis osobních motorových vozidel - Mladá Boleslav
Interne Kennung: 05
Los: LOT-0006
Titel: Servis osobních motorových vozidel - Nymburk
Interne Kennung: 06