2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerautomaten gemeente Almelo (plaatsen, vervangen en onderhoud)
Beschreibung: De gemeente Almelo is op zoek naar een opdrachtnemer voor het leveren, plaatsen, beheer en 2-lijnsonderhoud van de parkeerautomaten op straat. De opdrachtnemer moet ook de oude automaten verwijderen en afvoeren. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: Z/26/264047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34926000 Ausrüstung für Parkplätze, 51214000 Installation von Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Parkeerautomaten gemeente Almelo
Beschreibung: De gemeente Almelo is op zoek naar een opdrachtnemer voor het leveren, plaatsen, beheer en 2-lijnsonderhoud van de parkeerautomaten op straat. De opdrachtnemer moet ook de oude automaten verwijderen en afvoeren. vervangen en onderhouden van tenminste 16 parkeerautomaten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: eventuele uitbreiding bij veranderende omgevingsvisie