See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, sprzętu laboratoryjnego i dzierżawa analizatorów wraz z systemem informatycznym i adaptacja pomieszczeń Centralnego Laboratorium podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, sprzętu laboratoryjnego i dzierżawa analizatorów wraz z systemem informatycznym i adaptacja pomieszczeń Centralnego Laboratorium podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku Szczegółowy zakres przedstawiono w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 233825-2024
Interne Kennung: DZP.2510.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników, sprzętu laboratoryjnego i dzierżawa analizatorów wraz z systemem informatycznym i adaptacja pomieszczeń Centralnego Laboratorium podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, sprzętu laboratoryjnego i dzierżawa analizatorów wraz z systemem informatycznym i adaptacja pomieszczeń Centralnego Laboratorium podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1