2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEMONSTERINGS- EN MEETPROGRAMMA OM DE RADIOACTIVITEIT IN DE ATMOSFEER, OP HET LAND, IN HET WATER EN IN DE VOEDSELKETEN TE BEPALEN VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR NUCLEAIRE CONTROLE 2027-2030
Beschreibung: Het radiologisch toezicht op het Belgische grondgebied wordt onder meer uitgevoerd d.m.v. een bemonsteringsprogramma dat is gebaseerd op talrijke periodieke monsters van de verschillende leefmilieucomponenten over het hele grondgebied, en in het bijzonder rond nucleaire sites, het Brussels Hoofdstedelijk Gewest en de Belgische kust, gevolgd door radioactiviteitsanalyses. Dit bemonsteringsprogramma maakt het voorwerp uit van deze opdracht.
Interne Kennung: 20260401TVA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20260401TVA - 1
Beschreibung: Controle van het leefmilieu in Wallonië en Brussel en in de landbouwomgeving in de Laars van Givet (rond Chooz, Frankrijk), controle van de vloeibare uitstoot van de nucleaire en niet-nucleaire sites gelegen in deze regio’s
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 20260401TVA - 2
Beschreibung: Controle van het leefmilieu in Vlaanderen en Brussel en de kuststreek, controle van de vloeibare uitstoot van de nucleaire en niet-nucleaire sites gelegen in deze regio’s
Interne Kennung: 2