436678-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa subskrypcji dla wszystkich pracowników PŁ oprogramowania biurowego wraz z usługą chmurową, systemów operacyjnych desktop, narzędzi analiz danych, systemów bezpieczeństwa w chmurze, na okres 3 lat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa subskrypcji dla wszystkich pracowników PŁ oprogramowania biurowego wraz z usługą chmurową, systemów operacyjnych desktop, narzędzi analiz danych, systemów bezpieczeństwa w chmurze, na okres 3 lat
BeschreibungDostawa subskrypcji dla wszystkich pracowników PŁ oprogramowania biurowego wraz z usługą chmurową, systemów operacyjnych desktop, narzędzi analiz danych, systemów bezpieczeństwa w chmurze, na okres 3 lat
Interne KennungUCI.262.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Menge3 300 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionen3 lata