2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Medische Verbruiksartikelen
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van medische verbruiksartikelen, met name cricothyrotomieset, thoraxdrainageset, chirurgisch hechtmateriaal, infuussystemen, medische tubes, OK-kleding, scalpels, larynxmakers en beademingsvellen. Naast de levering van deze artikelen omvat de opdracht ook het beheer van een zogenaamde Veiligheidsvoorraad, waarbij garanties worden gesteld aan betrouwbaarheid, continuïteit en leveringszekerheid. De specifieke eisen en randvoorwaarden voor de levering en het voorraadbeheer zijn nader uitgewerkt in het Programma van Eisen, dat deel uitmaakt van de Aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: ...
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen, 33141125 Material für chirurgische Suturen, 33141200 Katheter, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141620 Sanitätspacks, 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 33171110 Anästhesiemasken, 33194120 Infusionsbesteck, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Levering van medische verbruiksartikelen
Beschreibung: - Perceel 1: Raamovereenkomst leveren van algemene medische verbruiksartikelen: chirurgisch hechtmateriaal, infuussystemen, medische tubes, OK-kleding, scalpels, larynxmakers en beademingsvellen inclusief voorraadbeheer.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2x optie van 1 jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Levering cricothyrotomieset
Beschreibung: - Perceel 2: Raamovereenkomst leveren van cricothyrotomieset inclusief voorraadbeheer.
Beschreibung der Optionen: 2x een jaar
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Levering thoraxdrainageset
Beschreibung: - Perceel 3: Raamovereenkomst leveren van thoraxdrainageset inclusief voorraadbeheer.
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsstukken