See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veřejná prostranství V Trativodech - zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby, dokumentace pro provedení stavby, součinnosti při výběru dodavatele stavby, autorského dozoru a součinnosti při žádosti o dotaci včetně zajištění veškerých vyjádření a stanovisek dotčených orgánů státní správy a dalších kroků pro vydání povolení stavby ve věci revitalizace veřejných prostranství V Trativodech v Neratovicích.
Interne Kennung: 10/2024/SM
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001