See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit služby spočívající v provádění konkrétních projektových prací staveb pozemních komunikací a mostů včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.) ve vlastnictví Středočeského kraje, včetně výkonu inženýrské činnosti, technické pomoci a inženýrské i smluvní vypořádání staveb po realizaci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. DNS bude rozdělen na 2 části: • Projektové práce pozemních komunikací (dále jen „část 1“) Pozn.: včetně cyklostezek, P+R, parkovacích domů, tramvajových a trolejbusových tratí • Projektové práce mostů a inženýrských konstrukcí (dále jen „část 2“)
Interne Kennung: VZ-0214/00066001/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zavedení DNS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71312000 Beratung im Hochbau, 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit služby spočívající v provádění konkrétních projektových prací staveb pozemních komunikací a mostů včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.) ve vlastnictví Středočeského kraje, včetně výkonu inženýrské činnosti, technické pomoci a inženýrské i smluvní vypořádání staveb po realizaci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. • Projektové práce pozemních komunikací (dále jen „část 1“) Pozn.: včetně cyklostezek, P+R, parkovacích domů, tramvajových a trolejbusových tratí
Interne Kennung: VZ-0214/00066001/2025 - silnice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71312000 Beratung im Hochbau, 71313000 Umwelttechnische Beratung
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit služby spočívající v provádění konkrétních projektových prací staveb pozemních komunikací a mostů včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.) ve vlastnictví Středočeského kraje, včetně výkonu inženýrské činnosti, technické pomoci a inženýrské i smluvní vypořádání staveb po realizaci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. • Projektové práce mostů a inženýrských konstrukcí (dále jen „část 2“)
Interne Kennung: VZ-0214/00066001/2025 - část 2